JAUNUMS!!! Roku un pēdu SPA masāžas apmācības + PARAFĪNA TERAPIJA

JAUNUMS!!!

Roku un pēdu SPA masāžas apmācības + PARAFĪNA TERAPIJA (teorija + prakse)

 

Kopš izseniem laikiem masāžas tika pielietotas, lai ārstētu, nomierinātu un radītu miera un harmonijas sajūtu. Tā palīdz ne tikai relaksēties un atbrīvoties no nemiera, bet arī samazina sāpes ķermenī, tādējādi uzlabojot dzīves kvalitāti.  Turklāt masāža labvēlīgi ietekmē ādu – tā piešķir ādai tvirtumu, baro, mitrina un tonizē to.

Piedāvājam SPA masāžas apmācības kursus, kas īpaši izstrādāti salona meistariem savas kvalifikācijas paaugstināšanai. Kursus iespējams apmeklēt arī bez priekšzināšanām, iegūstot teorētiskas un praktiskas zināšanas par roku un pēdu SPA masāžu.

Starptautiskā Manikīra studija jau vairāk kā 10 gadus apmāca salonu profesionāļus, īpaši specializējoties manikīra un pedikīra apmācībās. Pēc mūsu skolas beidzēju lūgumiem esam izveidojuši jaunu SPA masāžas apmācību kursu, kas palīdzēs manikīra un pedikīra meistariem paplašināt savu meistarību kā plaša profila speciālistiem un konkurēt plašajā skaistumkopšanas industrijā. To noteikti novērtēs ne tikai jūsu salona jau esošie klienti, bet tas būs lielisks veids, kā piesaistīt jaunus klientus.

  • Higiēna;
  • Tehnoloģijas secība ( nodrošinām ar izdales materiāliem );
  • Kontrindikācijas;
  • Parafīna procedūras norise;
  • Praktiskas nodarbības uz modeļiem

 

Kursu pasniedz: Agnese Laure – mediķe, fizioterapeite, Starptautiskā diploma CIDESCO ieguvēja, ar 8 gadu pieredzi skaistumkopšanā un apmācībā.

Norises datumi: 28.03.18 no plkst.:10:00 – 17:00

Cena: 65,- eur

SVARĪGI! Lūgums ierasties ar savām modelēm! Modeles nepieciešamas divas uz 12:00 un 15:00

 

Piesakies elektroniski http://manikirs.lv/piesakies-macibam/, vai zvani 20004588