Akcija! Nagu dizaina apmācības tikai 35.00 Ls!


Mūsdienās skaistumkopšanas industrijā, it īpaši nagu kopšanas speciālistu nozarē, konkurence ir ļoti sīva, un piesaistīt jaunus klientus ir aizvien grūtāk! Klasiskie nagu dizaini klientus sāk garlaikot un, arvien biežāk Jūsu klienti izsaka vēlēšanos pēc košākiem un neikdienišķākiem nadziņiem. Laiks nomest pelēcīgo kažociņu, un ietērpt sava klienta nadziņus tauriņu spārnos!Jebkura veida nagu dizaina apmācība 1 diena – 35.00Ls

Piedāvājam izvēlēties:

  • Izmeklēta tehnika, lai zīmētu ikviens ( klasiskais dizains izmantojot nagu lakas, fleksbrush un citus materiālus) – dažādu tehniku izlase un to kombinācijas, iekļaujot dažādas krāsu pārejas, krāsu sapludināšana.
  • Nagu apgleznošanas tehnoloģija – “Mākslinieciskā nagu apgleznošana Ķīniešu stilā” (vienu, trīs un četru dienu intensīvi apmācības kursi, lai izprastu nagu apgleznošanas mākslu “folk-art” stilā, orientētos “one stroke” tehnikā, mācētu izmantot dažādas otas, krāsas, krāsu jaukšanu un tehnoloģijas).
  • Kā radīt mākslas šedevru uz klienta nagiem ( dizains želejas tehnoloģijā – darbs ar krāsainām želejām, 3-D želejām un citiem papildmateriāliem) – tonēšana, abstrakcija, daudzlīmeņu dizains, akvārija efekts, foto un fito dizaina tehnoloģija, aksesuāru izmantošana, mežģīnes, mozaīkas un daudzi citi.
  • Jūsu otas radītās brīnumainās akrila pārvērtības ( akrila dizains dažādās tehnoloģijās) – tonēšana vertikāli un horizontāli, abstrakcija, ziedi dažādās tehnoloģijās, reljefs, vairākdimensiju dizains, mežģīnes, fito, foto, apjoma dizains un daudz kas cits.

Izvēlieties savas nagu dizaina apmācības – vienu dienu, divas dienas, trīs dienas vai visas četras dienas un pārsteidziet savus klientus!


Reviews Collection – contains reviews of all shops.