Atjauno nagus pēc gēllaku lietošanas

„Japānas manikīrs” – sapnis par veseliem un stipriem nagiem ir piepildījies!
P.Shine profesionālais komplekts nagu plātnes kopšanai.

Komplektā:

  • Briežādas 2 pulieri,
  • pasta nagu barošanai,
  • pūderis nagu spodrināšanai,
  • abrazīvas vīlītes 3gab.,
  • zamša drāniņa un pušeris

Ja Tavi vai Tavu klientu nagi pēc gēllaku/gēla lietošanas ir kļuvuši trausli, vāji, sašķēlušies, tad Japānas manikīrs piešķirs nagiem jaunu dzīvi. Tie būs veselāki un mirdzošāki jau pēc pirmās lietošanas reizes.  Komplekts pietiek līdz 150 lietošanas reizēm!

Uzzini vairāk – nāc uz bezmaksas semināru 5.janvārī –> šeit

Kā iegūt Skaistus, Mirdzošus, Veselīgus un Spēcīgus nagus ik dienu, saglabājot tā naturālo skaistumu? P.Shine Japānas manikīrs ir ideāli piemērots dabīgā naga akcentēšanai un nagu augšanas stimulēšanai. Tas pasargā nagu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, tādējādi saglabājot skaistus nagus! Manikīra procedūras atkārtošana ir atkarīga no nagu struktūras un tipa.

Japānas manikīra procedūra ir īpaši piemērota tiem, kas vēlas uzsvērt naga naturālo skaistumu. Šis produkts ir absolūti dabīgs un nesatur ķīmiskas vielas. Tas radies un attīstījies, balstoties jau uz izsenām nagu kopšanas procedūrām un Japānas aristokrātijas tradīcijām.

Galvenā manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums. Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt dziedinošas īpašības. Tas uzlabo ādas un naga vitalitāti, novērš dekoratīvās kosmētiskas līdzekļu negatīvo ietekmi, kā arī palēlina ādas novecošanos. Ja Jūsu nagi ir vāji un trausli vai bojāti pēc mākslīgo nagu noņemšanas, Japānas manikīrs palīdzēs Jums atgūt skaistus un veselīgus nagus. Tomēr pirms procedūras veikšanas vismaz 3 nedēļas nepieciešams nagus mitrināt, ieteicams nepārklāt ar nagu laku. Tā kā galvenā Japānas manikīra funkcija ir naga dabīgā skaistuma izcelšana, tad tas ir piemērots ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem.

Izvēlies un Pērc!

P.Shine Japānas manikīrs ir ideāli piemērots dabīgā naga akcentēšanai un nagu augšanas stimulēšanai.

Tas pasargā nagu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, tādējādi saglabājot skaistus nagus!

Manikīra procedūras atkārtošana ir atkarīga no nagu struktūras un tipa.

Japānas manikīra procedūra ir īpaši piemērota tiem, kas vēlas uzsvērt naga naturālo skaistumu. Šis produkts ir absolūti dabīgs un nesatur ķīmiskas vielas.

Tas radies un attīstījies, balstoties jau uz senām nagu kopšanas procedūrām un Japānas aristokrātijas tradīcijām.

Galvenā manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums.

Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt dziedinošas īpašības.

Tas uzlabo ādas un naga vitalitāti, novērš dekoratīvās kosmētiskas līdzekļu negatīvo ietekmi, kā arī atjauno naga struktūru pēc mākslīgajiem nagiem.

Ja Jūsu nagi ir vāji un trausli vai bojāti pēc mākslīgo nagu noņemšanas, Japānas manikīrs palīdzēs Jums atgūt skaistus un veselīgus nagus.

Ja Jūsu nagi pēc mākslīgo nagu noņemšanas ir kritiskā stāvoklī, jau pēc vienas Japānas manikīra procedūras tie izskatīsies nesalīdzināmi labāk

tie kļūst spīdīgi, atgūst veselīgu krāsu un kļūst stiprāki.

Tomēr pēc procedūras veikšanas vismaz 3 nedēļas nepieciešams nagus mitrināt, ieteicams nepārklāt ar nagu laku.

Tā kā galvenā Japānas manikīra funkcija ir naga dabīgā skaistuma izcelšana, tad tas ir piemērots ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem.

Reviews Collection – contains reviews of all shops.