Goldi Dead Sea Mysteries – augstas kvalitātes ekskluzīva profesionālā kosmētika – pieejama arī neprofesionāļiem

Pašas modernākās un jaunākās tehnoloģijas, kuras savās laboratorijās izmanto uzņēmums GOLDI, ļauj mums atklāt sev neizmērojamās un līdz galam neatklātās Nāves jūras dzīļu bagātības, atklāt dvēseles un ķermeņa skaistuma noslēpumus.
Lai Nāves jūras noslēpums kļūst par katra Jūsu noslēpumu un kļūst par ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. Baudiet – Jūs sen jau esat to pelnījuši.

Nāves jūras noslēpumus centušies izzināt zinātnieki un teologi jau kopš senseniem laikiem līdz pat mūsu dienām. Tas izdevies ir ārstiem, biologiem, dermatologiem.

Viņi ir atklājuši , izanalizējuši un sapratuši kā Nāves jūras veltes var dot labumu cilvēkam. Nu šis noslēpums ir kļuvis Jūsu!

Ko mēs parasti meklējam ādas kopšanas līdzekļos? Kādu rezultātu vēlamies iegūt?
Mēs vēlamies, lai krēmi un losjoni, ko uzklājam uz savas ādas, iedarbotos maigi, bet efektīvi, lai tie būtu piesātināti, bet ne trekni un taukaini, barojoši un viegli, lai labi, bet ne pārāk uzkrītoši smaržotu. Mēs vēlamies, lai tie noņem nogurumu un efektīvi cīnās ar ādas dabīgajiem novecošanās procesiem.

Un tieši tādi ir GOLDI produkti!

Ķermeņa skrubjipīlinga želejas un attīrošie krēmi, ko piedāvā GOLDI , satur Nāves jūras sāļus, kas salikumā ar dabīgām jojobasaprikožu kauliņu eļļām un kivi ekstraktu dod maksimālu efektu ādas attīrīšanas procesā.
Mandeļu, vīnogu sēkliņu eļļas, kakao sviests kopā ar Nāves jūras minerālsāļiem, vitamīniem, antioksidantiem un kolagēnu bagātīgi baros Jūsu ādu.

Palutiniet sevi! GOLDI “Nāves jūras noslēpumu” kosmētikas sērijas radīšanā ir ziedotas visas GOLDIprogresīvākās tehnoloģijas, gadu simtiem krātās zināšanas un pieredze – viss, ko daba spēj dot kopā ar Nāves jūras bagātībām – Jums atliek tikai baudīt!

GOLDI Nāves jūras kosmētiku varat iegādāties pie mums veikalā Rīgā, Dzirnavu ielā 92, vai mūsu interneta veikalā

Reviews Collection – contains reviews of all shops.