Nāves jūra, Izbaudi tās pieskārienu martā ar 20% atlaidi!

Šomēnēs, martā, visos NAI_S cosmetics veikalos, Rīgā, Ogrē un Jēkabpilī, Jums ir iespēja iegādāties GOLDI produkciju no nāves jūras ar 20% atlaidi!


Kas ir Nāves jūras noslēpums

Tās noslēpumus centušies izzināt zinātnieki un teologi jau kopš senseniem laikiem līdz pat mūsu dienām. Tas izdevies ir ārstiem, biologiem, dermatologiem .Viņi ir atklājuši , izanalizējuši un sapratuši kā Nāves jūra var dot labumu cilvēkam. Nu šis noslēpums ir kļuvis Jūsu!

Ko mēs parasti meklējam ādas kopšanas līdzekļos? Kādu rezultātu vēlamies iegūt?
Mēs vēlamies, lai krēmi un losjoni, ko uzklājam uz savas ādas, iedarbotos maigi, betefektīvi, lai tie būtu piesātināti, bet ne trekni un taukaini, barojoši un viegli, lai labi, bet ne pārāk uzkrītoši smaržotu. Mēs vēlamies, lai tie noņem nogurumu un efektīvi cīnās ar ādas dabīgajiem novecošanās procesiem.

Un tieši tādi ir GOLDI produkti no nāves jūras!


Ķermeņa skrubji, pīlinga želejas un attīrošie krēmi, ko piedāvā GOLDI , satur Nāves jūras sāļus, kas salikumā ar dabīgām jojobas, aprikožu kauliņu eļļām un kivi ekstraktu dod maksimālu efektu ādas attīrīšanas procesā.
Mandeļu, vīnogu sēkliņu eļļas, kakao sviests kopā ar nāves jūras minerālsāļiem ,vitamīniem, antioksidantiem un kolagēnu bagātīgi baros Jūsu ādu.

Palutiniet sevi ar Nāves jūras minerāļiem!

GOLDI “Nāves jūras noslēpumu” kosmētikas sērijas radīšanā ir ziedotas visas GOLDI progresīvākās tehnoloģijas, gadu simtiem krātās zināšanas un pieredze – viss, ko daba spēj dot kopā ar Nāves jūras bagātībām – Jums atliek tikai baudīt nāves jūras pieskārienu!

Apskatīt un iegādāties GOLDI produkciju varat arī mūsu internetveikalā, skaties šeit!

Reviews Collection – contains reviews of all shops.