Nagu modelēšana akrila tehnoloģijā

Nagu modelēšana akrila tehnoloģijā

Licences Nr.: P-2727

Mācību maksa 200Ls

Mācību procesa laikā Jums tiek izsniegts izdales materiāls un pilns profesionālo materiālu un instrumentu komplekts, kurš paliek Jūsu īpašumā.

Komplektā ietilpst: Akrila likvīds 118ml, līdzeklis dabīgā naga attaukošanai 30ml, tipsu līme 5ml, akrila pūderis Clear 30g, akrila pūderis Pink 30g, akrila pūderis White 30g, praimeris 7ml, vīlītes 2gab., tipsi – naturālie 100gab., pulieris, akrila ota, kutikulas eļļa, V veida tipsi 20gab., antiseptiķis 150ml, tipsu kuteris, pušeris, kutikulas standziņas, formas 20gab., otu skalojamais līdzeklis 118ml, līdzeklis lipīgā slāņa noņemšanai 118ml, putekļu birstīte, līdzeklis kabatu likvidēšanai 7ml, stikla glāzīte, salvetītes 1000gab., virsējais pārklājums.

Kursu ilgums – 10 kontaktnodarbības (nodarbības 2 reizes nedēļā).Iespējams mācīties pēc individuāla grafika un pēc saīsinātas mācību programmas, ja ir priekšzināšanas.Uz katru praktisko nodarbību ierašanās ar savu modeli.

Programmā iekļauta gan teorija, gan intensīva prakse mākslīgo nagu modelēšanā uz tipšiem un formām, korekcija un “French” manikīra veidošanā, kā arī dizaina pamati.

Mācības notiek rīta (10:00 – 15:00) un vakara (17.00-22.00) grupās.

Pēc kursu beigšanas un eksāmena veiksmīgas nokārtošanas izsniedzam studijas apliecību un starptautisko ražotājfirmas firmas NSI (ASV), Christrio (ASV) vai Eurofashion (ASV) sertifikātu.


Uz visām apmācībām un semināriem iepriekšējā pierakstīšanās obligāta!

Reviews Collection – contains reviews of all shops.