Olgas Zeltiņas autorprogramma

Olgas Zeltiņas autorprogramma

AUGSTĀKĀS KLASES MANIKĪRA MEISTARS, KURŠ SPĒJ KONKURĒT DARBA TIRGŪ JEBKUROS APSTĀKĻOS! (Nagu modelēšana un dizaina pamati želejas un akrila tehnoloģijā, nagu modelēšana ar “bio – natural” želeju, kā arī klasiskais manikīrs).

Maksa par mācībām – 999,00 Ls.

Visus materiālus un instrumentus studija nodrošina.

Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā (kopsummā – 20 nodarbības un eksāmens).  Uz katru praktisko nodarbību ierašanās ar savu modeli.

Programmā iekļautas: abas modelēšanas tehnoloģijas – akrils un želeja (nagu modelēšana gan uz formām, caurspīdīgajiem, naturālajiem un baltajiem tipšiem un „french” nagu modelēšana) un nagu kopšanas speciālista pamatprogrammā apgūstamā viela.

Strādājot salonā varēsiet apkalpot ikvienu klientu, jo pratīsiet sniegt profesionālus pakalpojumus abās modelēšanas tehnoloģijās, arī apvienojot tās, kā arī spēsiet piedāvāt klasisko manikīru un pedikīru, franču manikīru, Eiropas manikīru, mācēsiet radoši piedāvāt savus pakalpojumus skarbajā konkurences pārpilnajā pakalpojumu tirgū, varēsiet profesionāli veikt nagu kopšanas un atveseļošanas procedūras.

Tikai pie mums, mūsu studijā un tikai šajā mācību programmā tiek iekļautas nodarbības, kurās apgūst prasmes strādāt ar pašu jaunāko nagu modelēšanas tehnoloģijas sasniegumu – „Aqua bio-natural”  gēlu.

Praktiskās nodarbības notiek mazās grupās un pasniedzējs var veltīt ļoti daudz laika katram audzēknim individuāli-praktiski šo ekskluzīvo programmu Jūs apgūsiet nepārtrauktā tiešā kontaktā ar augstas klases starptautiski sertificētu pasniedzēju.

Bonuss! Audzēkņiem tiek piedāvāts vienas dienas seminārs – vaksācijas līnijas GI-GI (ASV) – produkta demonstrēšana.

Pēc kursu beigšanas un eksāmena veiksmīgas nokārtošanas izsniedzam studijas apliecības un ražotājfirmas starptautiskos sertifikātus (arī angļu valodā).

 

Uz visām apmācībām un semināriem iepriekšējā pierakstīšanās obligāta!

Reviews Collection – contains reviews of all shops.