Starptautiskā Manikīra studija SIA (“mēs”, “mūsu”, “uzņēmums”), kas pārvalda vietni manikirs.lv, ir apņēmusies aizsargāt jūsu personas datu privātumu. Šajā privātuma politikā ir norādīts, kādi dati tiek vākti un kā tie tiek izmantoti, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu manikirs.lv (“vietne”).

1. Kādi dati tiek vākti

Mēs vācam informāciju, kas jums tiek pieprasīta, lai sniegtu jums pakalpojumus, kā arī informāciju, ko mēs saņemam, kad jūs izmantojat mūsu vietni. Šī informācija var ietvert, bet ne tikai, jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un jūsu izvēlēto pakalpojumu informāciju.

2. Kā mēs izmantojam jūsu datus

Mēs izmantojam jūsu informāciju šādiem mērķiem:

a) Nodrošināt jums pieprasītos pakalpojumus; b) Uzlabot mūsu vietnes lietojamību un kvalitāti; c) Sazināties ar jums par jūsu pieprasījumiem un rezervācijām; d) Nosūtīt jums informāciju par jaunumiem, piedāvājumiem un citām aktualitātēm, ja jūs esat piekritis saņemt šādu informāciju.

3. Datu koplietošana

Mēs nekoplietojam jūsu personas datus ar trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu, kā norādīts šajā privātuma politikā, vai, ja mums ir pienācīgs tiesiskais pamatojums to darīt.

4. Datu drošība

Mēs nodrošinām piemērotus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus. Tomēr, neskatoties uz mūsu centieniem, neviena pārraide internetā vai elektroniskā datu glabāšana nevar būt 100% droša. Tāpēc, kamēr mēs cenšamies aizsargāt jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

5. Datu glabāšanas ilgums

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik tas nepieciešams pakalpojumu sniegšanai un atbilstoši mūsu saistībām pret jums. Ja jūs pieprasīsiet, lai mēs izdzēstu jūsu datus, mēs tos dzēsīsim, ja tas nav pretrunā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem un saistībām.

6. Jūsu tiesības

Jūs varat pieprasīt piekļuvi, labojumus vai dzēšanu savai personas informācijai, kas glabājas mūsu sistēmā. Jūs varat arī iebilst pret jūsu datu apstrādi vai pieprasīt datu apstrādes ierobežošanu. Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pasta adresi info@manikirs.lv vai sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu.

7. Sīkdatnes (cookies)

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi, veicot vietnes personalizāciju un atceroties jūsu preferences. Jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantošanu, mainot savas pārlūka iestatījumus. Tomēr, ja jūs atteiksities no visām sīkdatnēm, dažas vietnes funkcijas var nedarboties pareizi.

8. Trešo pušu saites

Mūsu vietnē var būt saites uz citām vietnēm, kuru privātuma politikas var atšķirties no mūsu politikas. Mēs neesam atbildīgi par šo vietņu saturu vai praksi. Jums ieteicams izlasīt šo vietņu privātuma politikas, pirms jūs sniedzat tām savu personas informāciju.

9. Privātuma politikas izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunināt šo privātuma politiku. Jebkādas izmaiņas stāsies spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas vietnē. Jūsu turpmāka vietnes lietošana pēc izmaiņu publicēšanas nozīmē, ka jūs piekrītat šīm izmaiņām.

10. Sazināties ar mums

Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku vai jūsu datu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pasta adresi info@manikirs.lv vai sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu.

Pēdējā atjauninājuma datums: [norādiet datumu]