Sāc savu skaistumkopšanas speciālista karjeru

Nagu kopšanas speciālists

TIKAI PIE MUMS: brīvs apmācību grafiks Izsniedzam sertifikātus gan latviešu, gan angļu valodā. Piedāvājam 2 veidu programmas: Standarta/Profesionālā.

Standarta
Professional

Nagu modelēšana gēla tehnoloģijā

Gēla nagu modelēšanas kursa laikā Jūs iemācīsieties modelēt nagus gan uz formām, gan tipsiem, varēsiet veidot nagu dizainu un strādāt ar UV gēllakām. Piedāvājam 2 veidu programmas: Standarta/Profesionālā.

Standarta
Professional

Apvienotā manikīra un gēla programma

IZDEVĪGI!!! APVIENOTĀ PROGRAMMA Nagu kopšanas speciālists + Gēla nagu modelēšana Mācies uzreiz 2 programmas un ietaupi!

Programma

IZDEVĪGI – MEISTARA PROGRAMMA

IZDEVĪGI!!! MEISTARA PROGRAMMA Nagu kopšanas speciālists + Gēla nagu modelēšana + pEDIKĪRA TEHNOLOĢIJAS. Mācies uzreiz 3 programmas un ietaupi!

Programma
5

JAUNUMS ”KOMBI” APARĀTA MANIKĪRS – PIESAKIES JO VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS

Aparāta manikīra kursi ”KOMBI” Teorija + praktisks, intensīvs darbs ar 2 modeļiem 2 dienu apmācība, cena; 190 eur Nākamā grupa: 18.02.19 un 19.02.19. (VIETU SKAITS IEROBEŽOTS) DĀVANĀ NAI_S Quick gēla apmācība – trauslu, plānu , vāju nagu atjaunošanai (1 dienas apmācība 50 eur vērtībā) Apmācību programma: >Kvalitatīvs manikīrs ar aparātu; >Frēžu un to uzgaļu dažādība […]

Programma

IZDEVĪGS PIEDĀVĀJUMS – Apgūsti vaksācijas tehnikas un saņem dāvanā vaska sildītāju!

Vaksācijas kurss 1 dienas laikā! (11:00-18:00) Darbs ar mīkstajiem aromterapijas līnijas vaskiem, cietajiem vaskiem, SPA vaksācijas tehnika, sejas, ķermeņa un bikini zonas vaksācija, GI-GI vaksācijas līnijas produkti pirms un pēc procedūras.

Programma

Zīda skropstu pieaudzēšanas kursi

        MĀKSLĪGO (ZĪDA) SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA Licences Nr.: P-2730 99,- eur  + DĀVANĀ uzacu un skropstu krāsošana + korekcijaDarbs ar augsta līmeņa pasaulē atzītu profesionālo kosmētiku “Jane Beauty” (ASV). Mācību ilgums: 1 diena (teorija un 2 praktiskās nodarbības uz modeļiem) + bonusa apmācība – uzacu un skropstu krāsošana + korekcija Mācību datumi un laiki:    14.02.19. Mācību programmā ietilpst: […]

Programma

Pedikīra tehnoloģijas

Pedikīra kursa programmā iekļauts klasiskais pedikīrs, SPA, sausais, aparātpedikīrs, kā arī masāžas pamati, sanitārija, higiēna un darba ētikas pamati.

Aparāta pedikīrs
Pilna programma

Olgas Zeltiņas autorprogramma

Olgas Zeltiņas autorprogramma AUGSTĀKĀS KLASES MANIKĪRA MEISTARS, KURŠ SPĒJ KONKURĒT DARBA TIRGŪ JEBKUROS APSTĀKĻOS!

Autorprogramma