Studijas vēsture

Starptautiskā manikīra studija dibināta 2005.gada martā kā ekskluzīvs firmu NSI, FPO, Christrio pārstāvis un izplatītājs Latvijā. Mēs piedāvājam produkciju, kuras ražotājfirmas ir līderi profesionālajā skaistumkopšanas industrijā. Tās ražo ne tikai jaunākās paaudzes profesionālo kosmētiku nagu modelēšanai, bet arī roku un kāju kopšanas līdzekļus. Paplašinoties un pieaugot apgrozījumam, sākam sadarboties:

  • ar profesionālo manikīra un pedikīra instrumentu ražotāju – vācu firmu „Metzger“,
  • kosmētisko līdzekļu ražotājiem- „Euro Fashion”, „Ra nails”, „EF exclusive”, „ENTITY“, „De Mert”, „BNX Korea”, „Checi”, „Pro Linc”.
  • ar SPA salonu profesionālās kosmētikas ražotājiem “Goldi” (Izraēla)

Mēs lepojamies ar prasmi atrast individuālu pieeju, saskaņot pēc audzēkņu vajadzībām un iespējām veidotu individuālu nodarbību grafiku, izmantot apmācības metodes, kas saprotamas jebkuram , kurš izsaka vēlmi mācīties mūsu studijā.

Esam pārliecināti, ka tieši pasniedzējām ir izšķirošā nozīme audzēkņu profesionālajā izaugsmē, tāpēc pie mums strādā tikai paši labākie meistari – ar pieredzi savā arodā gan praktiskajā , gan apmācības jomā.

Mēs vienmēr domājam par Jums!

Mēs meklējam arvien jaunus, progresīvus sadarbības partnerus, lai spētu pilnībā apmierināt savu klientu vispārdrošākās vēlmes, lai spētu piedāvāt Jums visdemokrātiskākās cenas.

Mēs piedāvājam visu manikīram un pedikīram, nagu kopšanai, nagu dizainam un mākslīgo skropstu pieaudzēšanai. Mūsu veikalā par patstāvīgiem klientiem ir kļuvuši ne tikai mūsu audzēkņi, bet arī daudzi profesionāļi un saloni. Viņi sapratuši piedāvātās produkcijas priekšrocības, kvalitāti, cenu demokrātiskumu un izmanto mūsu elastīgo atlaižu sistēmu.

Par mūsu klientiem kļūst arī tie, kas rūpējas par savu izskatu, veselību ikdienā, kas izjutuši mūsu piedāvātās kosmētikas kvalitāti un efektīvos rezultātus.

Reviews Collection – contains reviews of all shops.