Dabiskums, kas aizrauj!

Laiks izmēģināt ko jaunu!


Japānas manikīrs


Kā iegūt Skaistus, Mirdzošus, Veselīgus un Spēcīgus nagus ik dienu, saglabājot tā naturālo skaistumu?

P.Shine Japānas manikīrs ir ideāli piemērots dabīgā naga akcentēšanai un nagu augšanas stimulēšanai. Tas pasargā nagu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, tādējādi saglabājot skaistus nagus! Manikīra procedūras atkārtošana ir atkarīga no nagu struktūras un tipa.

Japānas manikīra procedūra ir īpaši piemērota tiem, kas vēlas uzsvērt naga naturālo skaistumu. Šis produkts ir absolūti dabīgs un nesatur ķīmiskas vielas.

Tas radies un attīstījies, balstoties jau uz izsenām nagu kopšanas procedūrām un Japānas aristokrātijas tradīcijām.

Galvenā manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums. Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt dziedinošas īpašības. Tas uzlabo ādas un naga vitalitāti, novērš dekoratīvās kosmētiskas līdzekļu negatīvo ietekmi, kā arī palēlina ādas novecošanos.

Ja Jūsu nagi ir vāji un trausli vai bojāti pēc mākslīgo nagu noņemšanas, Japānas manikīrs palīdzēs Jums atgūt skaistus un veselīgus nagus. Tomēr pirms procedūras veikšanas vismaz 3 nedēļas nepieciešams nagus mitrināt, ieteicams nepārklāt ar nagu laku.

Tā kā galvenā Japānas manikīra funkcija ir naga dabīgā skaistuma izcelšana, tad tas ir piemērots ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem.

Izvēlies un Pērc!

Reviews Collection – contains reviews of all shops.