Šobrīd piedāvājumā ir visdažādākie pamata un bāzes kursi. Sākot no pāris dienām un beidzot ar vairāku mēnešu apmācībām. Noteikti katram topošajam meistaram būs sava izvēle – tas galvenokārt atkarīgs no vēlmes ieguldīt savu laiku šīs profesijas apguvē. Citam tas būs tikai hobijs, citam – jauns sākums profesijā. Būtiski saprast, ka manikīra profesijas apgūšana ir process. Gluži kā auto vadītāja apliecības iegūšanā – tīri teorētiski ir iespējams apgūt visas funkcijas jau 1-2 dienu laikā, tomēr vairāku maršrutu izbraukšana kopā ar instruktoru sniedz drošību un iespēju piedzīvot dažādas reālas situācijas satiksmē. Līdzīgi ir ar manikīra profesijas apguvi – plašākā programmā ir iespēja pasniedzējas/instruktora uzraudzībā veidot dažādu veidu manikīrus dažādu klientu nagiem. Un atcerieties – ieradumam ir liels spēks, jo vairāk mēs atkārtosim kādas darbības, jo pārliecinātāki būsim.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

Mūsu piedāvājumā ir gan paplašināts bāzes kurss “MANIKĪRA BĀZES PROGRAMMA” (16 nodarbības), gan 3 dienu kurss “KOMBINĒTAIS APARĀTA BĀZES KURSS” (3 intensīvas dienas). Ja vēlies apgūt vairākas programmas uzreiz – par izdevīgāku mācību maksu piedāvājam apgūt vairākas programmas uzreiz.

Izvēloties manikīra skolu, vērts pievērst uzmanību arī nodarbību dažādībai un skaitam. Vai tiek piedāvāts apgūt dažādus manikīra veidus (klasiskais, SPA, Eiropas, Japānas manikīrs u.c.), vai apmācībās iekļauti arī dizaina pamati, darbs ar dažādiem materiāliem? Ir vairākas skolas, kas piedāvā apvienot šī brīža aktualitāti KOMBI manikīru (darbu ar frēzi/aparātu) ar lakošanu. Otrs variants – KOMBI manikīru mācīties kā papildus kvalifikācijas celšanas kursu, kad ir apgūts pats pamats. Te noteikti katram pašam topošajam meistaram jāizvērtē, kurš kurss ir piemērots individuālā gadījumā. Ir situācijas, kad ir vēlme pabeigt intensīvas apmācības pāris dienu laikā, liekot akcentu tikai uz gēllaku uzklāšanu un izlīdzināšanas tehniku, ir studenti, kas vēlas padziļinātu praktisko apmācību un dažādus tehnikas veidus.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

Kā pamata manikīra programmu piedāvājam:

  1. Padziļināto “MANIKĪRA BĀZES PROGRAMMU” programmu (16 nodarbības), kurā ir iekļauti dažādi manikīra veidi, darbs ar gēllakām, dažādi dizaina veidi un darbs ar dažādiem materiāliem
  2.  “APVIENOTO MANIKĪRA UN KOMBINĒTĀ APARĀTA MANIKĪRA PROGRAMMU”, kas ir 2 programmu apvienojums – padziļināts bāzes manikīrs un šobrīd tik aktuālais aparāra manikīrs. Šī programma būs piemērota tiem meistariem, kas tiešām vēlas sasniegt padziļinātu, profesionālu rezultātu. 
  3. “KOMBINĒTO APARĀTA BĀZES KURSU”, kas ir 3 dienu apmācības, kurās iespējams apgūt darbu ar aparātu (manikīra frēzi). 

Visas šīs programmas paerdzētas audzēkņiem BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM.

Lai padziļināti apgūtu manikīra profesiju, būtiski apgūt būtiskas teorijas tēmas (naga uzbūve, sterilizācija/dezinfekcija, dažādas nagu/ādas slimības, manikīra veidi, manikīra process, gēllakas uzklāšanas tehnikas utt. ). Noskaidro, cik plašs ir teorijas apguves materiāls un apmācība. Tas lielā mērā paldzēs Tev būt ne tikai par “nagu taisītāju”, bet tiešām zinošu manikīra speciālistu, kas rūpējas par klienta nagiem ilgtermiņā.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

Uzsākot mācības, katrs audzēknis saņem video lekcijas teorijas daļai, ko vada VIP klases meistare un Starptautiskās Manikīra studijas dibinātāja Olga Zeltiņa. Kā arī apmācībās ir iekļauta teorijas daļas klātienes diena, kurā topošie meistari apgūst būtiskas zināšanas, plus tiek izsniegts teorijas izdales materiāls. Lai gan lielākais uzsvars apmācībās tiek likts uz praktiskajām apmācībām, tomēr mūsu skatījumā arī pamati teorijā ir neatņemama profesionāla manikīra meistara nepieciešamība. 

Būtiski pievērst uzmanību tam, cik bieži un kādos laikos notiek apmācības. Vai būs iespēja tās savienot ar savu individuālo dzīves grafiku. Cik pielāgojams ir grafiks?

Par Starptautisko Manikīra studiju:

Mūsu skolas audzēkņiem ir iespēja katram pašam veidot savu individuālo mācību grafiku, nākot sev ērtās dienās un laikos. Esam atvērti visas 7 dienas nedēļā (10.00-18.00) un 2 darba dienu vakarus (10.00-22.00). Vienīgais nosacījums ir pabeigt nodarbību skaitu konkrētā apmācību programmā. Līdz ar to mācības mūsu skolā ērti iespējams apvienot ar darbu, studijām, dekrēta atvaļinājumu utt.

Vai es varu apgūt vienā dienā vairākas nodarbības?

Jā, dienas laikā, atkarībā no Jūsu darba tempa, Jūs varat rezervēt vairākas nodarbības. Ņemiet vērā, ka vidējais nodarbības/procedūras ilgums manikīram ar gēllakas pārklājumu ir aptuveni 2-3h; gēla nagu pieaudzēšanai 4-6h. Taču šis laiks ir atkarīgs individuāli no katra topošā meistara darba tempa

Šeit būtiski būtu padomāt ne tikai par kopējo apmācību cenu, bet izrēķināt maksu par vienu nodarbību. Tāpat jāpievērš uzmanība tam, vai apmācību cenā ir iekļauts profesionālo manikīra piederumu un produktu komplekts un UV/ LED lampa. Pārbaudiet, vai produkti ir labas kvalitātes. Ir skolas, kas komplektos piedāvā apšaubāmas kvalitātes produktus ar zemu pašizmaksu. Ir vērts painteresēties, vai maksājumu var dalīt vairākās daļās.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

Mūsu skolas apmācību cenas ir atkarīgas no programmas.
Lielākais bonuss – plašs, profesionāls NAILS cosmetics starta komplekts, kas paliek audzēņa īpašūmā (atkarībā no programmas 250-400 EUR vērtībā), kā arī augstas kvalitātes jaudīga UV/LED lampa (96 EUR vērtībā). Mācību maksu iespējams dalīt vairākos maksājumos, tomēr maksājot visu summu uzreiz – saņemt atlaidi.

Izvēloties skolu, būtiski saprast nodarbību un nepieciešamo modeļu skaitu. Ne vienmēr katram topošajam meistaram ir iespēja sarunāt savas draudzenes, kolēģes un radiniekus uz visām nepieciešamajām procedūrām. Tāpēc, ja apmācības ilgst vairāk kā 3 dienas, būtu vērts painteresēties, vai skola var palīdzēt ar klientu nodrošināšanu.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

skolai ir sava platforma www.modelbook.lv, ar kuras palīdzību mēs palīdzam atrast modeles/klientus katrai nodarbībai. Tāpat skolai ir izveidojies jau savs pastāvīgo modeļu klientu loks, kas regulāri apmeklē mūsu skolu, lai veiktu procedūras.

Ir vairāki oficiāli veidi, kā skola vai apmācības var darboties:

  1. Licence ir obligāts priekšnoteikums, lai varētu īstenot izglītības programmu. Izsniedzot licenci, valsts piešķir tiesības izglītības iestādei īstenot noteiktu izglītības programmu.
  2. Akreditācija ir izglītības programmas vai izglītības iestādes kvalitātes novērtējums. Akreditācija dod tiesības izglītības iestādei izsniegt valsts atzītu izglītības dokumentu par konkrētai izglītības programmai atbilstošas izglītības ieguvi.

Bieži tiek uzdots jautājums – vai man būs iespēja strādāt salonā ar konkrētās izglītības iestādes dokumentu? Vai ir būtiski, vai skola ir akreditēta vai saņēmusi licenzi?  Šis jautājums noteikti ir ļoti individuāls katram salona vadītājam, tomēr no pieredzes varam teikt, ka būtiskākais ir katra jaunā  meistara darba rezultāts un, protams, dokuments par apmācību beigšanu (neatkarīgi no tā, vai skola ir akreditēta vai saņēmusi licenci). Bieži dzirdam jautājumu, vai ir atšķirība, kāds ir dokumenta nosaukums un vai tas tiek izsniegts cietajos vākos. Dizains un apliecības noformējums ir skolas pārziņā, svarīgākais ir pievērst uzmanību, vai uz diploma ir licences/akreditācijas numurs.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

skolas programmas ir licencētas un pēc katras programmas  pabeigšanas tiek izsniegts valstī atzīts sertifikāts latviešu un angļu valodā, kas apliecina apmācību beigšanu.

Pirms izvēlēties skolu, iesakām papētīt atsauksmes un vērtējumus sociālajos portālos (Instagram, Facebook, Google u.c.), kā arī apskatīt jau beidzēju darbus. 

Par Starptautisko Manikīra studiju:

skolas darbības laikā esam saņēmuši ārkārtīgi daudz labas atsauksmes. Parasti meistari, pabeidzot mūsu skolu, ar smaidu un asarām acīs saka, ka nevēlas beigt apmācību procesu pozitīvās un draudzīgās atmosfēras dēļ. Mums ir būtiski, ka visi meistari, kas mācās pie mums, ir apmierināti un ar nepacietību gaida katru nākamo apmācību nodarbību.

Painteresējies, cik ilga ir skolas darbība un kādi pasniedzēji pasniedz kursus.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

mūsu skola ir viena no pirmajām manikīra skolām Latvijā. Apmācības pasniedz 5 dažādi praktizējoši, augsta līmeņa pasniedzēji – katram audzēknim ir iespēja gūt pieredzi un gūt zināšanas pie katras no pasniedzējām.

Noskaidro, cik topošie meistari mācās grupā.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

mūsu skolā katrs audzēknis rezervē vietu klasē, izmantojot iekšējo skolas sistēmu. Vidēji skolā ir 6-8 topošie meistari. Ja audzēkņu skaits ir lielāks, apmācību procesu vada 2 pasniedzēji.

Vai Tev būs ērti ikdienā nokļūt uz skolu? Vai izmantosi sabiedrisko transportu vai savu personīgo auto? Kādas stāvvietas ir blakus skolai, vai var ērti novietot personīgo auto?

Par Starptautisko Manikīra studiju:

skola atrodas Rīgas centrā (7 min gājienā no stacijas), Birznieka Upīša ielā 20a. Ir pieejamas vairākas maksas stāvvietas, kur izdevīgi atstāt auto uz visu dienu. Piedāvājam arī izbraukuma kursus vairākās Latvijas pilsētās (Valmiera, Ventspils, Jelgava, Liepāja)

Lai sajustu skolas atmosfēru un apmācību kvalitātes līmeni, izmanto iespēju un apmeklē skolu kā modelis jeb klients. Šādā veidā Tu pati savām acīm varēsi izvērtēt, vai konkrētā skola ir piemērota Tev.

Par Starptautisko Manikīra studiju:

mūsu skolu katru dienu apmeklē vidēji 25 klienti/ modeļi. Visas pieejamās procedūras vari apskatīt modelbook.lv un pieteikties pie topošā meistara sev ērtā dienā un laikā.